Evde Kariyer

Ziyaretçi

Kayıt Ol

Evde Yapılacak İşler

Evde Yapılacak İşler
Ekonomik koşullarda yaşanan sıkıntı, çoğu kişiyi evde yapılacak işleri araştırmaya yönlendirir. Bu işler kişinin hem altından kalkabileceği hem de gerçek anlamda para getirisi sağlayacak işler olmalıdır. Bu anlamda kişi bu işi yapmaya karar vermeden önce ne yapabilirim konusunda araştırma yapmalı ve ardından bu işi başarabilir miyim sorusuna cevap vermelidir.
Hangi İşler Evde Yapılabilir?
Evde ek iş yapmak birçok kişi tarafından denenmiş olan ve para kazandıran işlerdir.
Bu işler;
-          Kutu katlama,
-          Nikah şekeri yapma,
-          El işi yapma,
-          Takı ürünleri hazırlama,
-          İnternet üzerinden çalışma,
-          Makale yazma gibi işlerdir.
 
Bu işlerin yanı sıra İŞKUR tarafından evlere ek iş fikri de sunulmaktadır.
Kutu Katlama İşi
Karton kutu ihtiyacı ambalaj sektörü için büyük bir gerekliliktir. Mücevher kutusu, koli ve karton çantaların katlanması ambalaj sektöründeki çalışanları oyalayan işlerin başında gelir. Çoğu firma bu işleri yapacak olan vasıfsız elemanın sigorta gibi prosedürleriyle uğraşmamak için bu işi evlere vermektedir. Bu işi yapabileceğiniz ve düzenli olarak işveren bir firmayla çalıştığınız sürece, nitelikli bir gelir elde edebilirsiniz.
Nikah Şekeri Yapma
Düğün sezonlarında nikah şekeri ihtiyacı artar. Farklı objeler kullanılarak hazırlanan nikah şekerlerini yapmak çok zor değildir. Ancak bu işten düzenli gelir elde etmek için gerçek anlamda iş verecek firmalara ulaşabilmek şarttır.
El İşi Yapma
Evde eskiden bayanlara yönelik olduğu söylenen el işi yapma işi son yıllarda erkekler tarafından da yapılıyor. Özellikle grup olarak çalışan ve el işi yapmaya yatkın olan kişiler örgü ve tekstil mağazalarıyla çalışarak evlerinden örgü örerek güzel kazançlar elde edebiliyor.
Takı Ürünleri Hazırlama
Evde yapılabilecek işlerden olan takı ürünlerini hazırlamak için öncelikle bir miktar masraf yapmak gerekir. Bu nedenle bütçe değerlendirilmesi yapmak ve müşteriyi bulmak şarttır. Bu iş için yapılan harcama, kazanılacak olan gelirden daha az olmalıdır. Eğer bir internet sitesi üzerinden takı ürünleri satılmak isteniyorsa öncelik az sayıda ürün hazırlayıp sipariş üzerine çalışmaktır.
İnternet Üzerinden Çalışma
İnternet bilgisine güvenen kişiler evde bilgisayar başında çalışarak gelir elde edebilmektedir. Bu iş anket doldurma, e ticaret ve web site hazırlama işleri olabilmektedir. Son dönemlerde link kısaltma işi de dijital ortamda yoğun olarak kullanılmaktadır.
Telefon Operatörlüğü Yapma
Son dönemlerin evde yaygın olarak yapılan işlerinden birini de telefon operatörlüğü oluşturuyor. Ürünlerini satmak isteyen firmalar, ev hanımları, emekliler ve öğrencilere evlerinden telefonla pazarlama yapmaları için gerekli olan şartları sağlayarak iş veriyor.
Makale Yazma İşi
Bilgi ve kelime hazinesine güvenen kişiler için evde makale yazma işi de kaliteli bir gelir sağlıyor. Kişinin performansına göre sağladığı gelir değişim gösteriyor. Bu işten gelir elde etmenin en önemli seçeneğini ise güvenilir bir firmayla çalışmak oluşturuyor.
 

Paylaşım Tarihi:

11 Ara 2019 18:04

Yazan Kişi:

Emre KOÇ

Evde Kariyer Evde Kariyer Evde Kariyer

Paylaş:

Link:

Google AdSense 320 x 50